Safranbolu Elektrikçi Şofben Takma

Karabük ve safranboluda elektrikçi, Elektrikli şofbenler genelde 9 kw’tır. Buda tam kapasite ile çalıştığında 32 ampera yakın akım çeker. Bu yüzden şebeke kablonuz standarttan ince olursa kablonuz ısınır gerilim düşümü olur dahada zorlanırsa sigorta seçimi normal degilse yangına sebep olabilir.

Bu kadar tehlike bir olayı lütfen usya olmayan elektrikçilere yaptırmayın. Biz sizler için Karabük ve Safranboluda elektrik işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Karabük ve safranbolu çevresinde elektrikçi eve servis elektrikçi olarak çalışmaktayız. Normal elektrikçiler ile aynı ücretlere çalışmaktayız.

Kablonuz standart olsa dahi aynı sortide çamaşır ve bulaşık makinası baglı ise şofben hattınızda sıkıntı yaratır. Bunun için en ideali linye sigortasında şofbene ayrı direkt hat olmalıdır. Ayrıca şofben takılacak evin iyi bir topraklaması ve kaçak akım rolesi olması gerekir. Bu önlemler bir sıkıntı durumunda hayat kurtarır.

Karabükte ve safranboluda şofben den çıkan yankınlar yüzünden bir çok aile zarar görmektedir. Sizler için garantili şofben tamiratı ve takımını bir telefonla yapıyoruz.

Bu yüzden şofben taktıracak kişilerin bizlerle irtibata geçmesi ehliyetli kişiler tarafından yapılması gerekir.

 

Safranbolu Elektrikçi Şofben Takma

Safranbolu Elektrikçi Şofben Takma” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir